Pátek, 2 června, 2023
magazin
HomeBývaniePrenechajte búracie práce aj demoláciu a demontáž budovy profesionálom

Prenechajte búracie práce aj demoláciu a demontáž budovy profesionálom

Na mnoho činností si môžeme objednať kvalitné firmy, ktoré sú skúsené, rýchle, majú správne vybavenie, perfektný tím odborníkov, a tak im daná činnosť ide jednoducho a efektívne.

Pokiaľ vás čakajú plánované búracie práce rozľahlej budovy vo vašej spoločnosti, chcete vykonať demoláciu starého rodinného domu či inej budovy, obrátiť sa môžete na skúsenú spoločnosť PRO-ZEMINA s.r.o. z Pezinku. Má viac ako 10 rokov praxe a presne vie, ako búracie práce i demolácie vykonať s ohľadom na bezpečnosť aj minimálny zásah do okolia.

Prečo zvoliť PRO-ZEMINA s.r.o.?

Táto firma sa radí k profesionálom a už desaťročia sa jej darí obstáť v konkurencii, patrí k najlepším poskytovateľom ponúkajúcim búracie práce a demolačné práce pre Bratislavský región. Pomôže vám aj s likvidáciou stavebného odpadu alebo vyprataním pozemkov.

Aby išla s dobou, stále sa zaujíma o nové trendy a vzdeláva svojich pracovníkov. Komunikácia je rýchla a riešenia, ktoré ponúka, sú maximálne efektívne. Či už máte starú garáž alebo veľkú halu, ktoré javia známky poškodenia konštrukcie a chcete ich zbúrať, tím odborníkov vám poradí priamo na mieste a vytvorí individuálnu ponuku pre každú demoláciu. Búracie práce sa dajú vykonať aj v prípade pivnice, veľkého skladu zbožia aj ďalších stavieb.

Kompletná demolácia rodinného domu vám umožní postaviť si dom podľa vašich predstáv a snov, budete si ho môcť prispôsobiť svojim potrebám. Firma sa zameriava na realizáciu búracích prác pre súkromné, ale aj komerčné projekty v rámci okresov Bratislava, Pezinok a Senec.

Využite aj ďalšie služby

Spoločnosť vám rada poskytne aj iné služby. Ide o odvoz a likvidáciu odpadu, nákladnú autodopravu, predaj a dovoz zeminy a materiálov alebo sa vám bude hodiť práca s hydraulickou rukou, s ktorou možno vykonávať vykládku a nakládku sypkých stavebných materiálov, paliet, strojov, dreva, zeminy alebo lodných kontajnerov a unimobuniek. Okrem toho poskytujeme aj opravy potrubí.

Kompletné informácie a kontakty nájdete na webových stránkach vykopy.sk. Iste budete spokojní.

- Komerční sdělení -pr clanky

Najnovjše články