Pátek, 2 června, 2023
magazin
HomeRady a NávodyZaobstarajte si vianočné dekorácie, ktoré vám navodia tú správnu sviatočnú atmosféru

Zaobstarajte si vianočné dekorácie, ktoré vám navodia tú správnu sviatočnú atmosféru

Kvapom sa blížia Vianoce, a tak mnohí z nás začínajú premýšľať nad vianočnými darčekmi, alebo ich rovno nakupovať. Možno sa zamýšľate aj nad tým, či a kedy si budete kupovať nový vianočný stromček, alebo akou výzdobou by ste mohli oživiť počas vianočných sviatkov váš domov. Možností je veľa a nájdete ich napríklad na webových stránkach svetstromcekov.sk.

Vianočný stromček je základ

Tým hlavným, čo nám na Vianoce nesmie chýbať, sú bezpochyby umelé vianočné stromčeky. Tie umelé majú pred živými mnoho výhod – neopadávajú, nekvapká z nich smola, môžete ich použiť opakovane, poslúži vám mnoho týždňov aj mesiacov v kuse, ľahko sa skladajú a rozkladajú, tie kvalitné sú na nerozoznanie od živých stromčekov.

Pokiaľ navyše vyberiete zaujímavé a pekné svetielka na stromček, aj s tým urobíte veľkú parádu a dotvoríte celkový ráz stromčeka zvlášť večer, kedy už je tma. Vedeli ste, že existuje vianočné osvetlenie, ktoré môže mať aj 20 rôznych režimov svietenia, nastaviť si svoj vlastný režim, ovláda sa cez smartfón a môže tiež blikať v kombinácii s nastavenou hudbou? Stačí mať na osvetlenie zhotovený aj hudobný senzor. Na svetstromcekov.sk nájdete toto osvetlenie pod názvom TWINKLY.

Nazdobte aj stôl a vstupné dvere

V mnohých rodinách už na Vianoce neodmysliteľne patrí aj vianočný veniec. Jedným typom sú vianočné vence na dvere, ktoré si môžete podľa svojho vkusu ľubovoľne nazdobiť buď podľa aktuálnej farby daných Vianoc, alebo podľa toho, čo sa vám páči. Druhým typom sú adventné vianočné vence, ktoré umiestňujeme na stôl 4 nedeľa pred Štedrým dňom a každú Adventnú nedeľu rozsvietime jednu sviečku na venci.

Nielen umelé vianočné stromčeky, ale aj vianočné vence, vianočné girlandy, vianočné postavičky Santa Clausa alebo Mikuláša a mnohé iné nájdete na svetstromcekov.sk Pozrite sa a vyberte si to, čo sa vám páči.

- Komerční sdělení -pr clanky

Najnovjše články